Zpět do obchodu

Registrace

Jak si vybrat šablonu a motiv

Pokud jsme se rozhodli vytvořit si obrázek z písku, tak před námi je úkol a to vybrat si velikost šablony. Na velikosti hodně záleží. Máme různé veliksoti od pohlednicového formátu A6 až po velikost A2.

Další věc, kterou by jsme si měli rozmyslet je motiv, který budeme tvořit. Motivů a velikostí máme nepřeberné množství. Můžeme si vybrat z obrázkových motivů nebo mandal. Každý motiv má své kouzlo, a proto by jsme se ještě měli zamyslet, kam s vytvořeným obrázkem.

Možností máme několik. Můžeme jej někomu věnovat nebo si ho dát do bytu. Děti rády tvoří obrázky pro maminky, tatínky, babičky, dědečky nebo jiné příbuzné. Nebo si samotný obrázek vystaví ve svém dětském pokoji.

Když víme, kam obrázek umístíme v bytě, tak už si jenom zvolíme barevnou kombinaci. Pokud si chceme obraz dát do obývacího pokoje, tak si podle toho zvolíme i barevnou kombinaci, aby se nám tam obraz hodil a barevně nám ladil. Velké šablony se hodí do obývacích pokojů, ložnic, dětských pokojů. Série malých obrázků se více hodí do kuchyní, jídelen nebo chodeb. Ale vždy záleží na nás, kam se rozhodneme obraz umístit.